Indeling zondag 29 november 2020

Beste keep(st)ers, ouders, verzorgers,

de najaarscursus loopt op zijn einde, nog 2 trainingen en dan zit het er
voor deze editie helaas weer op.

voor de voorjaarscursus, die gaat starten in februari wil ik jullie keep(st)ers
als trouwe volgers als 1e de kans geven om zich in te schrijven voor deze cursus. (bij 40 keep(st)ers is de cursus vol)

V.a. januari gaan de keep(st)ers over naar de sweaters van Craft, dit betekent dat iedereen in het nieuw gekleed gaat worden en bij iedere cursus een nieuwe sweater gaan krijgen.

De kosten voor de najaarscursus zijn € 127,50 inclusief sweater.

Daarnaast zijn er verschillende pakketten te bestellen met o.a.
handschoenen, windjack of keepersbeschermingskleding.

Zondag haal ik de keep(st)ers van groep 1. 10 minuten voor aanvang van de training de keep(st)ers op bij het hek van de grote parkeerplaats. (zodat we op tijd kunnen starten met de training)
Na de training breng ik alle keep(st)ers weer terug naar de parkeerplaats.

De training is een klein beetje te volgen aan de buitenrand van het veld, buiten het hek.

klik op onderstaande knop voor de webshop:

webshop

Onderstaand de indeling voor zondag 21 november.

Groep 1 0930-1030uur (aanwezig 9.20uur bij het hek parkeerplaats)

  1. Dane van Vliet
  2. Lucas vd Weide
  3. Delano Schop
  4. Luuk Benner
  5. Nilo Wasserval
  6. Levi vd Zwaart
  7. Laurens vd Velden
  8. Finn vd Weij
  9. Ivo Monje
  10. Senne Speelman
  11. Justin Reniers
  12. Yuri Lugtenburg
  13. Yvan Broeckaert
  14. Luciano Buist (afwezig)
  15. Sanne Huizer
  16. Damian Janson
  17. Adesh Soechit
  18. Duncan van Os
  19. Amy Willemen

Groep 2 1045-1145uur (zelf naar het veld)

  1. Jatly Stamper
  2. Jarich Hagman
  3. Atahan Turksever
  4. Keano Wuister
  5. Rik Nederlof
  6. DJ Nederpel
  7. Melvin Linders
  8. Tom Bos
  9. Thijmen vd Veen
  10. Tomas Bood
  11. Quinten Wuister
  12. Chris Groen
  13. Olav van Zanten
  14. Remon Vijfwinkel
  15. Lindo Kalf
  16. Robin van Vliet
  17. Justin Groeneweg
  18. Jimmy Vorstenbosch
  19. Sofie de Bruin
  20. Gianni Valies
  21. Wessel Schuurmans
  22. Levi Herfst



Locatie:
sv HBSS
Trimpad 14
3118 JJ Schiedam